Kariéra

Nastal čas na pracovní nebo životní změnu? Pojďte do toho s námi.

Atraktivní obor

Nabízíme vám práci ve stabilní a atraktivním oboru.

Kariérní růst

Možnost neustálého vzdělávání a rychlého kariérního růstu.

Staňte se jedním z nás

Čeká vás neomezený příjem, různá pracovní místa a přátelský kolektiv.

Díky našemu vzdělávacímu systému získáte potřebné certifikace a správné dovednosti. Partnerství se značkou Broker Consulting znamená v první řadě přístup k nejmodernějším pracovním postupům a prvotřídním informacím. Pomáháme lidem k finanční nezávislosti, inspirujeme je, jak dosáhnout vytoužených cílů.

Aktuální volné pozice

Obchodní asistentka

Náplň práce
– výpomoc s přípravou nemovitostí
– servisování zákazníků
– komunikace s klienty
– organizace a zpracování prohlídek nemovitostí
– vlastní obchod

Co ti určitě nesmí chybět?
– zájem o výkon pozice a schopnost vzdělávat se
– znalost práce s PC, aktivní přístup
– pečlivost, zodpovědnost a systematičnost
– středoškolské vzdělání s maturitou

Co nabízíme?
– práci v příjemném kolektivu
– tablet a počítač pro výkon pracovní pozice
– možnost vzdělávání a seberealizace
– zaměstnání na hlavní pracovní poměr

OSVČ konzultant/manažer

Konzultant pracuje na základě živnostenského oprávnění a splnění zkoušek u ČNB a Broker Consulting. Pečuje o klienty a přináší jim optimální řešení, aby si splnili své finanční cíle. Může tak činit buď sám, nebo s pomocí týmu zaměstnanců, či dalších spolupracovníků. Konzultant v Broker Consulting začíná pod dohledem zkušeného garanta, který mu dává podporu a předává zkušenosti. Konzultant může rozšiřovat svůj tým, jak potřebuje, například o odborné asistenty.

Náplň práce
– finanční plánování pro své klienty
– servisování klientů
–možnost realitních obchodů

– webináře a školení k sebevzdělávání
– neomezený měsíční příjem

Zasílejte životopisy

Zaujala vás možnost spolupráce s námi? Pošlete nám životopis a my se v co nejkratší možné době ozvěme zpět.

Back to top