NA PRODEJ

Rodinný dům | Přelouč | ul. Žižkova

Rodinný dům na prodej v Přelouči

Dům s možností vybudovat obchodní prostor v přízemí, vhodný například pro lékařskou praxi, kosmetický salón či malý obchod o ploše 79,4 m2. Druhé a třetí patro o celkové ploše 135,1 m2 lze využít k vlastnímu bydlení. Užitná plocha domu je 260,6 m2. Dům se nachází na pozemku o celkové výměře 639 m2 se zastavěnou plochou 113 m2 a je ze 2/3 podsklepen. U domu je přistavěna garáž s elektrickými sekčními vraty o velikosti 20 m2, před kterou se nachází kryté stání o velikosti 25 m2.

Dispozice 1.NP: chodba, kuchyně, dva pokoje, koupelna, spíž a schodišťová chodba
Dispozice 2.NP: ložnice, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, koupelna s WC
Dispozice 3.NP: dva pokoje, koupelna

Dům prošel v roce 1999 rozsáhlou rekonstrukcí, kdy bylo přistavěno 2. a 3. NP. Celý dům je vytápěn ústředním topením. V 2. NP je navíc krbová vložka s teplovzdušnými rozvody, která dokáže příjemně vytopit 2. a 3. patro. Kanalizace a voda jsou veřejné. Na zahradě je kopaná studna (cca 8-9m), kterou lze využívat k zalévání zahrady či napouštění bazénu. V domě zůstanou obě kuchyně, vestavěné skříně, nábytek na míru, stůl, židle a kožená sedačka. Další dle dohody.

Dům bude k dispozici na jaře 2023. Velikou výhodou lokality domu je blízká vzdálenost do Pardubic cca 20 minut autem, ale i 50 minut po D11 do Prahy či 50 min vlakem z přeloučského nádraží. V Přelouči se nachází veškerá občanská vybavenost – MHD, vlaková stanice, poliklinika, základní škola, mateřská škola, gymnázium, hypermarkety, restaurace, kino a sportoviště.

Detail nemovitosti

Zaujala vás tato nemovitost? Ozvěte se nám, rádi připravíme nabídku nemovitosti na míru právě pro vás.

Kupní cena

NA VYŽÁDÁNÍ

  • ✓ možnost obchodního prostoru v přízemí
  • ✓ pozemek o výměře 639m2
  • ✓ dispozice 7+kk
  • ✓ blízká vzdálenost do Pardubic
  • ✓ kompletní občanská vybavenost
  • ✓ sjednaní prohlídky možné
+420 724 583 603

Výpočet hypotéky


Pomůžeme s financováním

Máte zájem o možnosti financování této nemovitosti? Stačí vyplnit formulář a náš specialista vás bude bude kontaktovat.

Back to top