NA PRODEJ

Rodinný dům s pozemkem 915 m2 | Břehy u Přelouče

Pozemek s rozestavěnou stavbou v obci Břehy

Nabízíme Vám k prodeji pozemek s rozestavěnou stavbou dvoupodlažního rodinného domu s obytným podkrovím v obci Břehy u Přelouče.

Rozestavěná stavba se nachází na pozemku o celkové výměře 915 m2 se zastavěnou plochou 124,25 m2. Užitková plocha domu činí 183,37 m2.
Moderní dvougenerační stavba nabízí dvě bytové jednotky – přízemí 91,69 m2, poschodí 91,68 m2.
Vstup do domu je situovaný z přední strany. Za vstupními dveřmi se nachází zádveří. Ze zádveří je přístupný byt v přízemí a po schodišti byt v podlaží. Dále je ze zádveří přístupné samostatné WC. Byt v přízemí zahrnuje halu, ze které je přístup do dvou pokojů, koupelny, technické místnosti, obývacího pokoje s přístupem na terasu a kuchyně se spíží. Byt v podkroví zahrnuje chodbu, dva pokoje, koupelnu s WC, kuchyň s obývacím pokojem a výstupem na balón.

Na hranici pozemku se nachází přípojka na elektřinu, plyn, vodu a kanalizaci. Voda a kanalizace jsou již zavedeny do domu. Pro každé patro je samostatná rozvodná skříň.
Dům je stavěn z 50 cm cihly heluz. Střecha je položena z pálených glazovaných tašek značky Tondach. Stropy jsou z betonových panelů a také jsou sníženy pomocí sádrokartonu. Okapy a parapety jsou z mědi. Okna jsou trojsklená se solárními zisky.
Dům je zateplen. Okolo oken je 6 cm černý polystyren a nad balkónem je zaizolovaná vata.
Všude jsou připraveny strojní omítky. Do celého domu je již zakoupena rektifikovaná dlažba značky Rako.

Anhydritové podlahy jsou vytápěny elektrickými dráty. V každém pokoji je příprava na čidlo pro regulaci teploty. Přitopit si můžete krbovými kamny. Příprava kabelů pro internetové připojení.

Klidná vesnice obklopená smíšenými lesy a rybníkem Buňkov má vybudovanou kompletní infrastrukturu a umožňuje svým obyvatelům bezproblémové žití. V obci je školka i základní škola, dvě dětská hřiště, tělocvična, tenisové a basketbalové kurty, nohejbalové i fotbalové hřiště a nachází se tu i prodejna potravin se základním sortimentem smíšeného zboží. Dále zde můžete najít dvě hospůdky a Saunu klub Pohoda. Velikou výhodou lokality domu je blízká vzdálenost do Přelouče či Pardubic.

Detail nemovitosti

Zaujala vás tato nemovitost? Ozvěte se nám, rádi připravíme nabídku nemovitosti na míru právě pro vás.

Kupní cena

7.199.000,- Kč

  • ✓ pozemek o rozloze 915 m2
  • ✓ rozestavěná stavba RD
  • ✓ poblíž města Přelouč
  • ✓ obytné podkroví
  • ✓ sjednaní prohlídky možné

Výpočet hypotéky


Pomůžeme s financováním

Máte zájem o možnosti financování této nemovitosti? Stačí vyplnit formulář a náš specialista vás bude bude kontaktovat.

Back to top