PRODÁNO

Novostavba Kasalice

Luxusní bydlení v novostavbě v Kasalicích

Rodinný dům se nachází na pozemku o celkové výměře 1823 m2. Pozemek je možné rozdělit a jeho polovinu prodat za účelem snížení nákladů na koupi domu. Výsledná cena domu by se tedy snížila cca o 3 mil. Kč na 6 mil. Kč. Zastavěná plocha pozemku činí 106,95 m2 a užitná 90,18 m2.

Dispozice domu: předsíň, dětský pokoj, 2x WC, technická místnost, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s oddělenou šatnou a sklad. Dům je vytápěn podlahovým elektrickým topením. Přitopit si také můžete krbem v obývacím pokoji, který je přístupný z technické místnosti kvůli pořádku. Veškeré venkovní žaluzie jsou ovladatelné vypínači v každé místnosti.

V obývacím pokoji jsou zabudované reproduktory ve stropě. Osvětlení si můžete regulovat ovladači podle potřeby. Kuchyňská linka značky Alin se spotřebiči značky Elektrolux. Také zde najdete vestavěnou vinotéku značky Philco. Podlahy v celém domě jsou vinylové od značky Floor forever. Kromě koupelny, WC a technické místnosti, kde je dlažba od značky Pietra Luni.

Detail nemovitosti

Zaujala vás tato nemovitost? Ozvěte se nám. Rádi pro vás sjednáme termín prohlídky případně pomůžeme s přípravou financování.

Kupní cena

PRODÁNO

  • ✓ pozemek o výměře 1823m2
  • ✓ podlahové topení
  • ✓ moderní vybavení
  • ✓ kompletní novostavba
  • ✓ možnost sjednání prohlídky

Výpočet hypotéky


Pomůžeme s financováním

Máte zájem o možnosti financování této nemovitosti? Stačí vyplnit formulář a náš specialista vás bude bude kontaktovat.

Back to top