PRODÁNO

Rodinný dům 4+1 | Chrudim

Prodej rodinného domu 4+1 v Chrudimi

Nabízíme Vám k prodeji řadový dům v klidné části Chrudimi. Rodinný dům je o velikosti 4+1 s užitnou plochou 210 m² a zahrádkou s krásnou pergolou o velikosti 63 m². Nemovitost je podsklepená, sklep je o velikosti 45 m², ze kterého lze udělat krásný vinný sklípek. V přízemí domu se nachází WC, koupelna, obývací pokoj s průchodem do oddělené kuchyně a dále vstup na zahradu.

V 1. patře se nacházejí dva prostorné pokoje a ve 2. patře další dva podkrovní pokoje. V roce 2022 došlo domě k částečným rekonstrukcím. Nově je zde zrekonstruovaná koupelna, sociální zařízení, kuchyň a plastová okna. Za mě má tato nemovitost veliký potenciál k využití pro rodinu s dětmi a nebo jako ubytování s vinným sklípkem.

Do centra se odtud můžete dostat i pěšky a to cca za 10 minut. Nemovitost se nachází ve skvělé dojezdové vzdálenosti do Pardubic, Hradce Králové a do Prahy. Kombinace dostupnosti všech zmiňovaných měst zabezpečuje dlouhodobý růst. V případě zájmu o více informací a o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Detail nemovitosti

Zaujala vás tato nemovitost? Ozvěte se nám, rádi připravíme nabídku nemovitosti na míru právě pro vás.

Kupní cena

PRODÁNO

  • ✓ podlahová plocha 118 m2
  • ✓ pozemek 210 m2
  • ✓ klidná lokalita
  • ✓ rekonstrukce 2022

Výpočet hypotéky


Pomůžeme s financováním

Máte zájem o možnosti financování této nemovitosti? Stačí vyplnit formulář a náš specialista vás bude bude kontaktovat.

Back to top